« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11»

Kąty Rybackie 2016 dzień 1

Przyjechaliśmy na kolonie! Zjedliśmy pyszny obiad, po którym odbyło się spotkanie organizacyjne. Potem poszliśmy na plac zabaw. 

 Relacja fotograficzna: 
javascript:void(0);/*1467188684561*/

PROGRAM OGÓLNY KOLONII 2016

Szanowni Państwo. Drodzy Koloniści. Podaję program ogólny kolonii Akademii Talent: SKOWRONKI oraz MAUSZ

8:10 - POBUDKA
8:40 - GIMNASTYKA DLA KAŻDEGO

9.00 - ŚNIADANIE

9.40 - 10.00 - KONKURS: "CZYSTOŚĆ i PORZĄDEK - TO LUBIMY 
10:15 - 12.44  - ZAJĘCIA TEMATYCZNE W GRUPACH: ( jedna grupa do wyboru - grupę zazanczamy na karcie uczestnika)
- ogólno - sportowa ( warsztaty sportowe - piłka nożna, tenis stołowy,kosz, siatkówka, taniec, warsztaty plastyczne, gry edukacyjne, nauka języka migowego i krótkie formy nauki języka francuskiego, angielskiego i niemieckiego)
- taneczna ( style taneczne: break dance, hip hop, chearealders, slavica dance, podstawy tańca towarzyskiego)
- artystyczno - ogólna ( rysunek na płótnie, decupage, filcowanie na sucho, nauka języka migowego, 
krótkie formy nauki języka francuskiego, angielskiego i niemieckiego)
- konna ( TYLKO MAUSZ) - teoria i jazdy konne ( z podziałem na grupy zaawansowania - prowadzone przez wykształconych instruktorów ze szkoły jeżdzieckiej AFRA)
- wolotariuszy ( wiek powyżej 13 lat - dokumentacja zdjęciowa, relacje na stronę talenttv.pl, organizacja dnia talentów, dnia ziemniaka, wybory prezydenta, pomoc wychowawcom i inne)

przy pięknej pogodzie - KĄPIELE w MORZU pod opieką ratowników


13:00 - OBIAD

13:30 - 15:00 - PRZERWA POOBIEDNIA - W CZASIE WYPOCZYNKU KONTAKT TELEFONICZNY Z RODZICAMI I DZIADKAMI ORAZ ŁAMIGŁÓWKI MĄDREJ GŁÓWKI,

15:15 - 17.45  - ZAJĘCIA tematyczne w grupach

18:00 - KOLACJA

18.45 - 21.00 - POGODNE WIECZORY ( np. KABARETON, KARAOKE, DYSKOTEKA, OGNISKO, GRY TERENOWE)
21:15 - 22:00 - TOALETA WIECZORNA, CZYTANIE BAJEK
22:01 - CISZA NOCNA

WYCIECZKI:KOLONIE - SKOWRONKI - DO WESOŁEGO MIASTECZKA - STEGNA
KOLONIE W MAUSZU - DO PARKU MINIATUR W STRYSZNEJ BUDZIE

Dokumenty do pobrania 2016

DOKUMENTY DO POBRANIA KOLONIE 2016

Wpłaty: AKADEMIA TALENT sp. z o.o. Nr konta 73 1160 2202 0000 0002 4297 9543

a) Umowa zgłoszenie 2016
b) karta uczestnika 2016
c) warunki uczestnictwa 2016

Mausz 2015 dzień 9

Link do relacji fotograficznej: javascript:void(0);/*1441021871565*/

Mausz 2015 dzień 10 i 11

 Link do relacji fotograficznej: javascript:void(0);/*1441220805014*/

Mausz 2015 dzień 8 - DZIEŃ RODZINNY

Mausz 2015 dzień 7

Relacja fotograficzna: javascript:void(0);/*1440362675023*/

8:10 - POBUDKA
8:25 - GIMNASTYKA DLA KAŻDEGO

8:40 - ŚNIADANIE

10:00 - 11:30 - GRUPA KONNA - ZAJĘCIA (TEORIA I PRAKTYKA)
10:30 - 11:30 - GRUPA CHŁOPAKÓW - TOR SPRAWNOŚCI
10:30 - 11:40 - GRUPA DZIEWCZYN - WARSZTATY ARTYSTYCZNE
11:45 - 12:45 - KĄPIELISKO

13:00 - OBIAD

13:30 - 15:00 - PRZERWA POOBIEDNIA - W CZASIE WYPOCZYNKU KONTAKT TELEFONICZNY Z RODZICAMI I DZIADKAMI ORAZ ŁAMIGŁÓWKI MĄDREJ GŁÓWKI, WYJŚCIE DO SKLEPIKU
14:00 - 15:00 - KONKURS CZYSTOŚCI 
15:15 - 16:30 - ZAJĘCIA CHEERLEADERS DLA WSZYSTKICH DZIEWCZYN
15:20 - 16:00 - PRZEJAŻDŻKI KONNE DLA CHŁOPAKÓW
16:00 - 16:40 - PRZEJAŻDŻKI KONNE DLA DZIEWCZYN
16:50 - 17:45 - WARSZTATY MUZYCZNE 

18:00 - KOLACJA

18:30 - 19:15 - WARSZTATY TANECZNE (HIP - HOP)
19:30 - 21:15 - KONKURS "MÓJ TALENT" I DYSKOTEKA
21:15 - 22:00 - TOALETA WIECZORNA, CZYTANIE BAJEK
22:01 - CISZA NOCNA

Mausz 2015 program dnia rodzinnego i dzień 6

PROGRAM DNIA RODZINNEGO - NIEDZIELA

15.00- 15.30 – przyjazd rodziców

15.00- 16.40 – czas rodzica z dzieckiem                

17.00 – 17.45 – PROGRAM ARTYSTYCZNY – WYSTĘPY KOLONISTÓW

18.00-19.30  – OGNISKO, KOLACJA, WSPÓLNA BIESIADA

Proszę przekazać rodzicom, aby na ognisko wzięli kiełbaski dla siebie, naczynia jednorazowe, koce itp. 

Mausz 2015 dzień 6

Relacja fotograficzna:
javascript:void(0);/*1440243461273*/
javascript:void(0);/*1440243893918*/

9:00 - POBUDKA

9:10 - ŚNIADANIE I TELEFONY DO ŁÓŻKA 

10:00 - 11:00 - WYJŚCIE NA KĄPIELISKO
11:20 - 12:40 - KONKURS "MUMIA Z MAUSZOWSKICH JEZIOR"
10:00 - 12:30 - GRUPA KONNA - ZAJĘCIA W TERENIE

13:00 - OBIAD

13:30 - 15:00 - PRZERWA POOBIEDNIA - W CZASIE WYPOCZYNKU KONTAKT TELEFONICZNY Z RODZICAMI I DZIADKAMI ORAZ ŁAMIGŁÓWKI MĄDREJ GŁÓWKI, WYJŚCIE DO SKLEPIKU
15:15 - 15:50 - TAŃCE CHEERLEADERS
15:15 - 15:50 - WARSZTATY TANECZNE I SPORTOWE DLA CHŁOPAKÓW
16:00 - 17:45 - PODCHODY

18:00 - KOLACJA

19:15 - 20:55 - BAL PRZEBIERAŃCÓW
21:00 - 22:00 - TOALETA WIECZORNA, CZYTANIE BAJEK
22:01 - CISZA NOCNA

Mausz 2015 dzień 5

Relacja fotograficzna: javascript:void(0);/*1440147241749*/

8:10 - POBUDKA
8:25 - GIMNASTYKA DLA KAŻDEGO

8:40 - ŚNIADANIE

9:10 - 9:40 - PORZĄDKI W DOMKACH
9:40 - 10:20 - KONKURS "CZYSTOŚĆ I PORZADEK - TO LUBIĘ" - SPRAWDZANIE PORZĄDKU W DOMKACH
10:15 - 11:15 - WARSZTATY MUZYCZNE
11:35 - 12:35 - WARSZTATY TANECZNE CHEERLEADERS
11:35 - 12:35 - WARSZTATY SPORTOWE 

W PRZERWACH: PRZYGOTOWYWANIE PLAKATÓW WYBORCZYCH NA PREZYDENTA KOLONII

13:00 - OBIAD

13:30 - 15:00 - PRZERWA POOBIEDNIA - W CZASIE WYPOCZYNKU KONTAKT TELEFONICZNY Z RODZICAMI I DZIADKAMI ORAZ ŁAMIGŁÓWKI MĄDREJ GŁÓWKI, WYJŚCIE DO SKLEPIKU
15:15 - 16:30 - WYJŚCIE NA KĄPIELISKO
15:30 - 17:00 - JAZDA KONNA, PŁAWIENIE KONI
16:30 - 17:45 - WARSZTATY ARTYSTYCZNE (MALOWANIE FIGUREK GIPSOWYCH)

W PRZERWACH PREZYDENCKA KAMPANIA WYBORCZA

18:00 - KOLACJA

19:15 - 20:55 - WIECZÓR WYBORCZY - WYBORY PREZYDENTA KOLONII AKADEMII TALENT
21:00 - 22:00 - TOALETA WIECZORNA, CZYTANIE BAJEK
22:01 - CISZA NOCNA

Mausz 2015 dzień 4

 Link do relacji fotograficznej:javascript:void(0);/*1440060197883*/

8:10 - POBUDKA
8:25 - GIMNASTYKA DLA KAŻDEGO

8:40 - ŚNIADANIE

9:10 - 9:40 - PORZĄDKI W DOMKACH
9:40 - 10:20 - KONKURS "CZYSTOŚĆ I PORZADEK - TO LUBIĘ" - SPRAWDZANIE PORZĄDKU W DOMKACH
10:30 - 12:40 - WYJŚCIE NA KĄPIELISKO, KĄPIEL W JEZIORZE POD OKIEM RATOWNIKÓW
10:00 - 11:30 - GRUPA KONNA - ZAJĘCIA (TEORIA I PRAKTYKA)
11:30 - 12:30 - GRUPA KONNA - KĄPIELISKO

13:00 - OBIAD

13:30 - 15:00 - PRZERWA POOBIEDNIA - W CZASIE WYPOCZYNKU KONTAKT TELEFONICZNY Z RODZICAMI I DZIADKAMI ORAZ ŁAMIGŁÓWKI MĄDREJ GŁÓWKI, WYJŚCIE DO SKLEPIKU
15:15 - 17:30 - ZAJĘCIA TEMATYCZNE W GRUPACH (SPORTOWE, ARTYSTYCZNE, KONNE ITP.)
15:15 - 16:30 - ZAJĘCIA CHEERLEADERS DLA WSZYSTKICH DZIEWCZYN
15:15 - 16:30 - ZAJĘCIA TANECZNE I SPORTOWE DLA CHŁOPAKÓW
16:45 - 17:45 - ZAJĘCIA TANECZNE DLA GRUPY TANECZNEJ (HIP HOP)
16:45 - 17:45 - WARSZTATY ARTYSTYCZNE 

18:00 - KOLACJA

19:15 - 20:55 - KONKURS SPORTOWY "SPARTAKIADA MAUSZOWSKA" - TOR SPRAWNOŚCI 
21:00 - 22:00 - TOALETA WIECZORNA, CZYTANIE BAJEK
22:01 - CISZA NOCNA