« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11»

Mikoszewo 2015 dzień 4

 Dzień 4

Kolejny radosny kolonijny dzień za nami! Rano mieliśmy poranną gimnastykę, po której zjedliśmy pyszne śniadanko. Później był konkurs czystości a po nim poszliśmy nad morze, gdzie kąpaliśmy się i budowaliśmy zamki z piasku. Po obiedzie wzięliśmy udział w zajęciach cheerleaders i sportowych, dostaliśmy dyplomy za udział w grze "zbijak" i za udział w porannym wyjściu w poszukiwaniu bursztynów. Potem odbyły się zajęcia tematyczne w grupach. Uczyliśmy się języka niemieckiego, rysowaliśmy i uprawialiśmy sporty. Po kolacji odbył się konkurs "Świat mumii" - było baaardzo dużo śmiechu :)

Relacja fotograficzna: 
javascript:void(0);/*1437061646670*/

Mikoszewo 2015 dzień 3

 Dzień 3

Rano poszliśmy nad morze szukać bursztynów. Po śniadaniu i konkursie czystości udaliśmy się na basen. Potem graliśmy i bawiliśmy się na hali sportowej oraz wzięliśmy udział w warsztatach muzycznych. Po obiedzie odbyło się wesele pani Reni i pana Grzesia (z okazji 25-lecia ich małżeństwa :)). Były tańce, śpiewy i ucztowanie. Potem odbył się konkurs "Moja teczusia jest piękniusia" - ozdabialiśmy nasze teczki i rysunkowy konkurs przyrodniczy.

Relacja fotograficzna: 
javascript:void(0);/*1436964443212*/

Mikoszewo 2015 dzień 2

Dzień 2
 
Po porannej gimnastyce i pysznym śniadaniu odbył się konkurs czystości przeprowadzony przez dwie wróżki! Później mieliśmy warsztaty artystyczne- robiliśmy przypinki i magnesy na pamiątkę z kolonii. Następnie graliśmy w dwa ognie na hali sportowej i mieliśmy warsztaty wokalne. Po obiedzie poszliśmy nad morze gdzie odbyła się sesja zdjęciowa w plenerze. Potem była kolacja, a po niej biesiada artystyczna.

Relacja fotograficzna: 
javascript:void(0);/*1436943586315*/

Mikoszewo 2015 dzień 1

Dzień 1 

Po przyjeździe do Mikoszewa rozpakowaliśmy walizki w domkach, zjedliśmy pyszną kolację, graliśmy i bawiliśmy się na dworzu. Oprócz tego odbyło się spotkanie organizacyjne, wspólne śpiewanie i zabawy integracyjne!

Relacja fotograficzna: 
javascript:void(0);/*1436744014154*/

*Relacja fotograficzna z dnia drugiego i trzeciego pojawi się na stronie dnia trzeciego 

Mausz 2014 dzień 10

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ RODZINNY od godziny 17:00.
Planowane występy o godz. 18:20. O godz. 19:00 zapraszamy na ognisko. Bardzo prosimy o zabranie zestawu piknikowego (jedzenia, picia, kocy). Zakończenie i powrót z rodzicami do domu ok. godz. 20:30.


Dzisiejszy dzień był pełen ciekawych zabaw. Po śniadaniu i sprawdzaniu czystości grupa końska miała zawody jezdzieckie. Dziewczyny i chłopcy natomiast wzięli udział w zajęciach sportowych i zabawach integracyjnych. Oprócz tego dzieci rozegrały turniej tenisa stołowego.Po obiedzie koloniści wzieli udział w warsztatach muzycznych oraz tanecznych - cheerleaders i break dance. Odbyło się również rozdanie dyplomów i pucharów w konkursach "Mój talent" oraz Turnieju Tenisa stołowego o Puchar ks. Macieja. Po kolacji rozpoczęliśmy naszą "zieloną noc" - odbył się wieczor filmowy z popcorn'em i colą. 
* Zdjęcia robione były z różnych urządzeń, dlatego nie są poukładane chronologicznie

Link do zdjęć:
javascript:void(0);/*1409271595194*/

Mausz 2014 dzień 9

Dzisiejszego dnia władzę nad kolonią objął prezydent Kuba i jego premier Amadeusz. Dzień rozpoczął się śniadaniem do łóżka zrobionym przez chłopaków. Prezydent zarządził dzień ziemniaka - dzieci mogły kupować chipsy i napoje gazowane. Oprócz tego dzieci dostały swoje komórki już rano. Wolontariuszki wraz z chłopakami zorganizowały warsztaty dla kolonistów - sportowe i plastyczne. Grupa końska wzięła udział w jazdach konnych - pojechali w teren. Po obiedzie natomiast odbyły się podchody! Wieczorem wzięliśmy udział w obozowym konkursie "Mój talent".
* Zdjęcia robione były z różnych urządzeń, dlatego nie są poukładane chronologicznie

Link do zdjęć: 
javascript:void(0);/*1409176800265*/

Mausz 2014 dzień 8

Już ósmy dzień kolonii Akademii Talent za nami! Po śniadaniu grupa konna miała lekcje jazdy konnej, chłopcy i dziewczynki zaś warsztaty sportowe i zabawy integracyjne. Po obiedzie chłopcy wzięli udział w warsztatach break-dance, a dziewczynki w warsztatach cheerleaders. Oprócz tego odbyło się rozdanie dyplomów za udział w konkursie "Szałas w lesie". Koloniści zapisali się na konkurs "Mój Talent" i na wybory prezydenta kolonii Akademi Talent. Rozpoczęły się również przygotowania do wyborów. Wieczorem wszyscy wzięli udział w debacie prezydenckiej i wyborach prezydenta. Wygrał..... Kuba oraz jego premier - Amadeusz. Ich rządy rozpoczynają się jutro od rana do 15. Pierwszym rozporzadzeniem prezydenta i premiera jest śniadanie do łóżka dla wszystkich kolonistów robione przez wychowawców. 
* Wstawione są również zdjęcia z dnia 7 - warsztatów tenisa stołowego z Mistrzem Polski oraz Wicemistrzem Świata
* Zdjęcia robione były z różnych urządzeń, dlatego nie są poukładane chronologicznie

Link do zdjęć: 
javascript:void(0);/*1409089709568*/

Mausz 2014 dzień 7

 Dzisiaj po śniadaniu odbyły się jazy konne. Oprócz tego warsztaty artystyczne i warsztaty tenisa stołowego z wicemistrzem świata oraz mistrzem polski!! (zdjęcia z warsztatów tenisa stołowego umieścimy jutro). Po obiedzie chłopcy mieli break-dance'a a dziewczyny cheerleaderki. Póżniej wszyscy razem wzięli udział w warsztatach muzycznych. Wieczorem odbyła się Randka w ciemno. 
* Zdjęcia robione były z różnych urządzeń, dlatego nie są poukładane chronologicznie

Link do zdjęć: 
javascript:void(0);/*1409010194423*/

Mausz 2014 dzień 6

 Dzisiaj po śniadaniu grupa konna wybrała się do lasu na budowanie szałasów. Oprócz tego chłopcy i dziewczynki mieli przejażdżki konne i warsztaty artystyczne. Po obiedzie odbyło się rozdanie dyplomów w konkursie mody obozowej. Później wzięliśmy udział w Mszy świętej Wieczorem natomiast bawiliśmy się na "Balu nie z tej epoki". 
* Zdjęcia robione były z różnych urządzeń, dlatego nie są poukładane chronologicznie

Link do zdjęć: 
javascript:void(0);/*1408916558235*/

Mausz 2014 dzień 5

 Kolejny dzień kolonii już za nami. Robiliśmy wiele ciekawych rzeczy. Po śniadaniu grupa konna wzięła udział w lekcjach jeździeckich, chłopcy w eliminacjach turnieju tenisa stołowego a dziewczyny w warsztatach muzycznych. Po obiedzie zostały rozdane dyplomy za konkurs "Moje wakacje". Po obiedzie wszystkie dziewczyny wzięły udział w warsztatach cheerleaders, muzycznych oraz języka francuskiego. Chłopcy natomiast mieli break-dance'a oraz lekcję języka francuskiego. Po kolacji odbył się konkurs mody obozowej - projektanci wraz z modelami pracowali nad strojami z bibuły, które można obejrzeć w galerii zdjęć. 
* Zdjęcia robione były z różnych urządzeń, dlatego nie są poukładane chronologicznie

Link do zdjęć: javascript:void(0);/*1408832858797*/